Instagram Hikayesine Nasıl Link Eklenir? 2018

Instagram Hikayesine Nasıl Link Eklenir? 2018

Sosyal medya uygulamaları arasında en çok kullanılan Instagram fotoğraf ve video paylaşım yapabilme özelliği ile pek çok insan ilgisini çekiyor.  Kısa süre önce uygulamanın hikayeler kısmına link ekleme özelliği eklendi ve bu özellik işletme hesapları tarafından sıklıkla kullanılmakta bugünkü yazımızda sizlere Instagram hikayeler içinde nasıl link ekleyebilirsiniz bunu anlatacağız.

insanlar sosyal medya ile tanıştıktan sonra pek çok alışkanlığını değiştirmeye başladı bunlardan bir tanesi ise kesinlikle fotoğraf çekme ve fotoğraf paylaşma alışkanlığı artık neredeyse her gün en az bir kere de olsa fotoğrafını paylaşıyor ve sosyal medya hesaplarımızı yüklüyoruz.  İşin bir de ticari ve ekonomik boyutu var fotoğraf ve video paylaşımlarından para kazanmak mümkün. Bu durumun en son geldiği nokta ise Instagram hikayesine link ekleme özelliği ile reklam yapmak.  Bu yazımızda İnstagram hikayelere link ekleme konusunda sizlere detaylı bir şekilde anlatın yapacağız ve Instagram hikayesine link eklemenin neden önemli olduğuna değineceğiz.  Sosyal medya hesaplarından para kazanmak mümkün Instagram sosyal medya uygulamaları arasında zirvede yer aldığı için milyonlarca insan uygulamayı kullanıyor ve maddi olarak da gelir elde etmek istiyor.  Facebook Instagram’ı satın aldıktan sonra oldukça büyük değişiklikler yapmaya karar verdi ve daha fazla reklam geliri elde etmek için daha farklı modeller geliştirmeye başladı.  Instagram hiç şüphe yok ki sosyal medya alanında oldukça inanılmaz başarılar yakaladı.

Instagram hikaye özelliği de aslında 2016 yılında hayatımıza gelmesine rağmen sadece 2 yıldır Instagram’da kullanılıyor ve artık pek çok insan için vazgeçilmez bir özellik olmuş durumda Instagram hikayesine link eklemek ise hikayenizde paylaştığınız ürün ya da hizmetin potansiyel müşteriler tarafından daha rahat bir şekilde ulaşılmasına neden olur.  İşte asıl amaç da burada ulaşılmak istenen kişilere daha hızlı ulaşmak için Instagram hikayesine link ekleniyor.  Ürün bağlantısını müşteriler ile paylaşmak için satın alma rakamları da yükseltiliyor. Instagram işletme hesabına sahipseniz kesinlikle sizlerde hikayelerinize link ekleyerek satışlarınızı arttırabilirsiniz.  Şimdi de Instagram’da ticari hesapta nasıl link ekleyebilirsiniz bundan bahsedelim.  Burada ilk kural ticari hesaba sahip olmaktır sizin kişisel hesabınız var ise bunu işletme hesabına çevirerek ve bunu yapabilirsiniz.  Eğer zaten İşletme hesabı olarak kullanıyorsanız herhangi bir değişiklik yapmanıza gerek yok 2. ve oldukça önemli olan kural ise Instagram hikayesi paylaşmak için en az 10 bin Instagram takipçisini sahip olmanız gerekiyor.  Yani eğer işletme hesabınızda sizi takip eden 10.000 Instagram kullanıcısı yoksa hikayeleri de link olarak paylaşmak imkansız hale geliyor.

Eğer 10.000 takipçiniz yok ise üzülmenize hiç gerek yok bizimle iletişime geçerek çok hızlı bir şekilde sizlerde Instagram takipçisine kavuşabilirsiniz.  Instagram takipçisi konusunda profesyonel bir yardım almak ve sizlerde Instagram hikayeleri  link eklemek istiyorsanız bizimle iletişime geçin ve işletme hesabınıza 10.000 adet takipçi gönderelim. Tamamen organik şekilde sizlere takipçi gönderimi yapıyoruz ve hiçbir sorun olmadan rahat bir şekilde Instagram hesabınızdaki hikayeleri paylaşıyorsunuz.  Sıradaki kural ise diğer 2 kuralı yerine getiren işletmeler için oldukça basit bir olay bunun için öncelikle Instagram hesabınıza giriş yapıyoruz. Daha sonrasında ise görselin hemen üst kısmında bulunan zincir şeklindeki sembole tıklıyoruz. Daha sonrasında ise link ekleyebilir ve kullanıcıların ekranı yukarı kaydırarak paylaştığınız linklere ulaşmalarını sağlayabilirsiniz. İşte her şeyi bu kadar bahsettiğim bazı kullanıcılar sosyal medya şirketlerine oldukça büyük paralar ödeyerek bu tarz hizmetler alabiliyor ancak sizlerin herhangi bir şekilde böyle bir hizmet almasına gerek yok sizler de yukarıdan yapmış olduklarımızı yaparsanız rahat bir şekilde Instagram’da işletme hesabınız ile hikayeye link ekleyebilir de buradan ulaşmak istediğiniz kişilere çok daha hızlı bir şekilde ve tamamen ücretsiz şekilde ulaşabilirsiniz.

Eğer 10.000 abone barajını geçmek için güvenilir bir adres arıyorsanız kesinlikle internet sitemiz sizlere bu konuda yardımcı olacaktır. takipsi.com olarak uzun süredir hizmet veriyoruz ve sizlere aktif şekilde  hiçbir zaman kaybolmayan ve tamamen organik İnstagram takipçilerini sunuyoruz.  Sitemize üye olarak yetkililer ile görüştükten sonra çok kısa sürede Instagram hesabını da o 10.000 takipçi gönderiyoruz ve Instagram İşletme hesabı olarak aktif şekilde hikayeler eklemenizi sağlıyoruz.  Ayrıca son derece uygun fiyatlar ile Instagram’da Sizlerde takipçi  sayınızı artırabilirsiniz takipsi.com ile çalışmak her alanda olduğu gibi Instagram alanında da sizlere büyük bir avantaj sağlayacaktır.  Instagram İşletme hesabı kullanılarak satışlarınızı arttırabilir ve müşteri potansiyeli olarak gördüğünüz kişilere daha hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Instagram’da sahte takipçi hizmeti vermiyoruz Instagram her alanında sizlere hizmet veren Instagram’da daha popüler olmanızı ve gelecek dönemde daha fazla para kazanmanızı sağlıyoruz.  Kesinlikle takips.com aya çalışarak Sizler de aktif bir şekilde Instagram’da yer alabilir ve sizlere sağlamış olduğu hizmetlerden faydalanarak Instagram hesabınızı çok daha popüler bir hale getirebilirsiniz.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir