Instagram Son Görülme Özelliği – YENİ

Instagram Son Görülme Özelliği - YENİ

Instagram’da yenilikler bitmiyor yeni gelen Instagram son görülme özelliği ile artık mesaj attığınız kişilerin en son ne zaman Instagram hesabına giriş yaptığını görebileceksiniz.  Dünyanın en iyi sosyal medya sitesi olan Instagram WhatsApp gibi uygulamalarda olan son görülme özelliğini de ekleyerek pek çok kişi tarafından takdirleri toplamaya devam ediyor.  Aslında uzun süredir Instagram’a da son görülme özelliğinin geleceği konuşuluyordu ancak Instagram tarafından yapılan net bir açıklama olmadığı için bugüne kadar resmi ağızlardan bir bildiri yayınlanmadı.

Teknoloji forumları ve internette sitelerinin birçoğu bu tarz haberler yapmış ve heyecanla Instagram’da son görülme özelliğini geleceğini duyurmuştu. Yapılan güncellemeler ile Instagram’da son görülme özelliği geldi ve Instagram kullanıcılarının bu özelliğe nasıl tepki vereceğini merakla bizler de bekliyoruz.  Instagram’da mesajlaşma yani DM atma doğrudan atılan mesaj anlamını taşıyor bu uygulama sayesinde Instagram’da dilediğiniz kişiye direkt olarak mesaj atabiliyor ve aynı mesaj sistemi gibi konuşma gerçekleştirebiliyorsunuz. Yeni güncelleme ile artık Instagram uygulamasında da mesaj servisine girdiğinizde kullanıcıların en son ne zaman giriş yaptığını görebileceksiniz.  Bazı kişiler gelen son görülme güncellemesini  doğru bulmuyor ve özel yaşamı ihlal ettiğini düşünüyor ancak Instagram bunu da düşünmüş ve son görülme özelliğini kapatmayı koymuş durumda. Yani isterseniz son görünmenizi kapatabilir ve diğer kişilerin sizin en son ne zaman Instagram hesabına giriş yaptığını görmesi engellersiniz.

Ancak bu özelliği kapatmayan kişiler için Instagram’da son görülmenin açık olduğunu ve güncellemenin ardından herkesle son görülmenin açık olacağını hatırlatalım. Son görülmeyi sizin kapatmanız ve ayarları kaydederek çıkış yapmanız gerekiyor ardından ise bir daha son görülmenin diğer kullanıcılar tarafından görülemeyecektir.  Instagram hesabınızı koruma altına almak ve diğer kişilerin sizin son görünmenizi görmesini istemiyorsanız böyle bir koruma sistemini uygulayabilirsiniz.  Yayılan bir başka haber ise Instagram’da yeni bir güncellemenin geleceği ve bu güncellemenin de ekran görüntüsü alındığında uyarı vereceği ancak ve Instagram yönetimi tarafından resmi bir açıklama yapılmadığı için şu an için bu haber biraz havada kalıyor. Tüm güncelleme konuları ve Instagram hakkında farklı bilgiler almak istiyorsanız sizlere takipsi.com adresi önerebilirim kesinlikle Instagram ve Instagram takipçi konusunda çok sayıda makale bu internet sitesinde sizleri bekliyor.

7/24 girip Instagram konularındaki son güncellemeleri ve Instagram ile ilgili son gelişmeleri sıklıkta takip edebileceğiniz ve her zaman destek alabileceğiniz güzel bir internet sitesidir. takipsi.com adresi ücretsiz olarak sizlere takipçi hizmeti veren ender kuruluşlardan bir tanesidir tam olarak 4 yıldır Instagram hizmetleri alanında verdiği hizmetler ile bugüne kadar binlerce kişi takipçi beğeni ve yorum hizmeti sağlamıştır. Instagram milyonlarca insan tarafından kullanıldığı için sürekli olarak yenilenmesi ve yeni güncellemelerin gelmesi kadar normal bir şey olamaz. Siz gün içerisinde yoğun iş temposunda bu güncellemelerden haberdar olamazsınız bunu takipsi.com adresine girerek Instagram haberlerini okuyabilir ve İstediğiniz tüm bilgileri bu site aracılığı ile rahatlıkla ulaşabilirsiniz.  Ayrıca Instagram takipçi hizmeti ile çok sayıda kişiye bugüne kadar hizmet vermiş ve alanında uzman olmuş editörler tarafından yönetilen bu site ile alışveriş yapmak son derece keyifli olacaktır.

Sizler de takipçi satın almak ve Instagram hesabınızdaki takipçi sayısını arttırmak istiyorsanız kesinlikle bu siteyi kullanarak ücretli ya da ücretsiz olan tüm hizmetlerden faydalanabilirsiniz.  Dilerseniz internet sitesine girerek müşteri hizmetleriyle ya da mesai saatleri içerisinde telefonda  istediğiniz şekilde istediğiniz soruları sorabilir ve bilgi sahibi olabilirsiniz profesyonel ve şirket anlayışı ile yönetilen takipsi.com adresi ile çalışmak gerçekten büyük bir ayrıcalıktır.  Instagram hizmetleri alanında satış yapan ve profesyonel olarak çalışan bir internet sitesi daha olmadığı için bu alanda da takipsi.com sitesi yapmış olduğu çalışmalar ile zirvede yer almaktadır.  Siteye girerek üye olan ve ardından kredi sistemi ile takipçi kazanma olabilen tek site olması da takipsi.com ne kadar değerli ve gelişen bir site olduğunu gösteriyor.  Takipçi kazanmak için sadece üye olmak ve ardından her saat başında takipsi.com a girmek Instagram hesaplarınızda ki takipçi sayısını artırmak için yeterli bir neden olacaktır.

Sizlerden hiçbir şekilde kişisel bilgiler Instagram hesap bilgileri ya da farklı bilgiler istenmiyor. Dilediğiniz zaman bu internet sitesine gir ve hemen takipçi kazanmaya başlayın. Instagram hizmetleri alanında sürekli olarak kendini geliştiren ve yeni içerikler ile hizmetlerini daha iyi ve daha yeni şeyler ekleyen bu site ile çalışmak gerçek anlamda sizleri de tatmin edecek bugüne kadar pek çok kişiyi takipçi beğeni ve yorum hizmeti sağlayan bu siteyle sizler de Instagram’da istediğiniz takipçili hesaplara sahip olabilirsiniz.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir