İnstagram Takipçi Nasıl Arttırılır

İnstagram Takipçi Nasıl Arttırılır

İnstagram Takipçi arttırmak ve daha popüler olmak sosyal medya kullanan herkesin ortak istekleri arasında yer alıyor. İnstagram da hashtag yığını ile paylaşımlar yapmak ciddi bir hata ancak bunu çok sayıda kullanıcı yapıyor. Geniş bir kitleye ulaşmanın yollarını arıyorsanız size bu yazımızda farklı yollar ile İnstagram takipçisi nasıl kazanabilirsiniz bunları anlatalım.

İnstagram şuanda Facebook da dahil olmak üzere en popüler sosyal medya mecrası, güçlü bir hesabın olması çok işinize yarayabilir. Kişisel ya da kendi yaratmış olduğunuz hesaplarınızın takip edilmesini sağlamak tamamen sizlerin elinde o yüzden akıllı davranmak gerekiyor. Ayrıca İnstagram kurumsal olarak da kişisel olarak kullanıldığı için milyonlarca insanın ilgisini çekiyor. Kişisel ya da kendi markanızı büyütmek için daha iyisini bulamazsınız. İnstagram şuanda 30 hashtag kullanımına izin veriyor ancak siz bunun hepsini kullanmak zorunda değilsiniz. Hesabınızı takip edenlerin kalıcı olmasını istiyorsanız yapmanız gereken paylaşımlara belli sayıda hashtag eklemek olmalıdır. Bu şekilde yaparsanız kesinlikle kalıcı takipçiler elde edecek ve ufaktan da olsa abone sayınızı arttırmaya devam edeceksiniz.

İnsanların sizi takip etmeleri için onlara bir neden vermelisiniz. Biraz farklı biraz onlara yakın biraz da sempatik işte paylaşımlarınızdaki büyüyü anlamalarını sağlayın. Belli aralıklarla düzenli paylaşımlar yapmak ve yukarı da söylediklerimi unutmadan yapılan her paylaşım kesinlikle sonuç verecektir. Birde ücretsiz olarak İnstagram Takipçi sahibi olabileceğiniz siteler var onları da bu yazımızda bulacaksınız. Tamamen ücretsiz olarak hizmet veren sadece abonelik değil beğeni ve yorum gibi hizmetleri bile alabiliyorsunuz. Ücretsiz sistemleri de olduğu için sizlerde bu sistemlerden yararlanabilir ve istediğiniz abone sayısına bu siteler aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Hesabınızı hangi amaçlar ile kullanıyorsunuz? İşte öncelikle buna kendiniz yanıt verin ve ona göre paylaşımlar yapmaya özen gösterin. Hesabınız ile alakasız ve bu ne ya? Dedirtecek paylaşımlar  yaparak var olan aboneleri de kaçırabilirsiniz. O yüzden önce kendinize özel bir tarz oluşturmalı ve buna göre hareket etmelisiniz. Sosyal medya da takip edilmenin ya da fark edilmenin bir yolu da etkileşim, işte buna kesinlikle önem vermelisiniz. Sizi takip edenler kadar sizlerin de başkalarını takip etmesi gerekiyor. Size en uygun olan hesapları takip ederek işe koyulun. Yorum yapın beğenin ve kendinizi belli etmeye özen gösterin.

Burada tamamen kullanıcıların ilgisini çekmeye yönelik bir sistem kullanın. Bazen sadece başarıya giden yola konsantre olmak gerekir. İşte sizde tam böyle yapın ve etkileşim de bulunurken buna özen gösterin. Emin olun bir süre sonra fark edilecek ve kesinlikle sizlerde takipçi sayınızı arttırmaya başlayacaksınız. İnstagram Takipçi kasmak için hesabı canlı tutmak gün içerisinde sempatik ve ilgi çeken paylaşımlarda yapmak gerekiyor. Oldukça popüler olan InstaStory’de günlük paylaşımlar yaparak kendinizi fark ettirebilirsiniz. Kesinlikle diğerlerinin de sizin sayfanıza ulaşması için etkileyici bir yol olarak kullanabilirsiniz. Bütün her şeyi yaptınız ve yinede istediğiniz kadar takipçiye sahip olamadınız. Kesinlikle üzülecek bir durum yok. Sizlere anlatacağım son yöntem çok daha etkili ve garantili İnstagram Takipçi sahibi olmak için bazı sitelerden yardım alabilirsiniz. Bazıları ücretli bazıları tamamen ücretsiz olarak hizmet veren saat başı yenilenen akışları ile sürekli olarak abone kasabileceğiniz siteler var. Hile ya da kandırma değil her şey tamamen yasal ve hızlı olarak işliyor. Ücretsiz olarak beğeni abone ve yorum gibi sistemlerden yararlanabilirsiniz. Ayrıca her saat başı ya da belli aralıklarla yenilenen akışlar sayesinde gün içerisinde çok sayıda abone kazanabiliyorsunuz.

Şunu da belirtmekte yarar var ki pek çok büyük hesap yola ilk çıktıklarında bu tarz sitelerden yardım alıyor. Yani bunu yapan ilk kişi siz olmayacaksınız. Bu tarz siteler genelde sizlere videolar izlettirerek kredi verirler ve sizlerde bu krediler ile kendinize abone kasabilirsiniz. Hesabınız ile alakalı tek bir işlem bile yoktur o yüzden gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Hatta sonuca daha çabuk gitmek isteyenler ücretli hizmetlerden satın alarak çok daha hızlı yol kat edebilirler. İstediğiniz kadar abone, yorum ve beğeni satın alabiliyorsunuz. Ancak size önerimiz bunu yavaş yavaş yapmanız ve çok fazla ilgi çekmeden bunu başarmanız olacaktır. Ücretsiz olarak her saat başı abone kazanmak için Takipsi uygulamasına giriş yaparak ilk adımı atabilirsiniz. Hayallerinizdeki abone sayısı için güzel bir giriş olacaktır. Sadece tek bir tık ile abone kazanmaya başlıyorsunuz. Takipsi tam olarak 4 yıldır aktif ve hizmet veren bir oluşum o yüzden gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Sadece takipçi değil beğeni yorum hizmeti için de uygulamayı aynı şekilde kullanarak rahatlıkla İnstagram da popüler olmaya giden yolda ilk adımları atabilirsiniz. Uygulamayı kullanmanın en güzel yolu ise kimse sizin Takipsi uygulaması ile abone kastığınızı ya da paylaşımlarınıza yorum yapıldığını anlamaz.

Her şey gerçek gibidir ve başkalarının sizin takipçi sayınızı arttırırken Takipsiden yardım aldığınızı anlamaz. Uygulayama gir videoları izle ve her saat başı kredi kazan. Günün istediğiniz saati Takipsi uygulaması ile yeni krediler  kazanabilir ve bu kredileri kendi hesaplarınız için harcayabilirsiniz. İster ücretli isterseniz de ücretsiz hizmetlerden Takipsi güvencesi ile yararlanabilirsiniz.


Recommended Posts

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir