Instagram Uygulama Açıklarını Bulanlara Mini Servetler Ödeyecek

Instagram Uygulama Açıklarını Bulanlara Mini Servetler Ödeyecek

Instagram’da artık milyonlarca insan gün içerisinde paylaşım yapıyor ancak Instagram’da son dönemde güvenlik sorunları yaşanmaya başladı ve uygulama ile ilgili bazı Açıklar gün yüzüne geldi.  Yine de belirtmekte yarar var ki İnstagram’ ın diğer popüler uygulamaları oranla çok da güvenli olduğunu söylemeliyiz.  Instagram ile ilgili en büyük açıkların başında sahte mailler ve casus yazılımlar geliyor bazı kullanıcılar bu nedenden dolayı Instagram uygulamasına erişemiyor ya da hesaplarını ulaştıklarında bazı sıkıntılar yaşayabiliyorlar.

Son dönemde benzer saldırılar ile Instagram’da pek çok ünlünün hesabını ulaştılar.  Akıllara hemen Instagram’da büyük bir güvenlik açığı var sorusu geldi.  Instagram da bunu kanıtlar nitelikte bazı yenilikler yapmaya başladı ve güvenlik ile ilgili bazı sistemlerine tekrardan değiştirmeye ve düzenlemeye soktu.  Uygulamanın güvenliğini en üst seviyeye çekmek isteyen yetkililer bu konuda kullanıcılardan da destek alacağını açıkladı.  Instagram özellikle bilgisayar yazılımları konusunda bilgisi olan kullanıcılardan destek istiyor. Tıp ki Facebook’ta olduğu gibi kullanıcı açıklarını bulanlara bazı ödüller verilecek.  Çok kısa süre önce Instagram’da bir açık bulan 10 yaşındaki ufak bir çocuk Instagram yetkililerini hemen mesaj atmış ve bulduğu açı onlarla paylaşmıştı.  Daha sonrasında ise Instagram yine resmi ağızdan bir açıklama yaparak açın giderildiğini ve 10 yaşındaki çocuğa 10 bin dolar ödül verildiğini duyurdu.  Instagram açıklamasına ise şöyle devam etti söz konusu uygulama ile ilgili açık bulan herkese ödül vereceğini ve Instagram kullanıcılarından bu konuda destek beklediklerini söylediler.

Instagram ile ilgili bazı haber ve paylaşımlar duyduğunuzda telefon ya da bilgisayar fark etmeden hemen tıklamamak gerekiyor. Çünkü bazı kötü niyetli yazılımcılar sizin Instagram hesaplarını ele geçirebilir ve sizler de hacker kurbanı olabilirsiniz.  Instagram yetkilileri bu tarz konularda kullanıcıları uyardı ve herhangi bir şekilde hesap çalınmasına karşı tedbirli ounmasını dile getirdi.  Sizler de Instagram ile ilgili doğru çalışmayan ya da herhangi bir açığı tespit ederseniz bu yetkililere bildirirseniz büyük bir ikramiye kavuşabilirsiniz.  Yetkililer Instagram Güncellemeleri ile birlikte yeni açıkların oluşabileceğini ve Instagram ile ilgilenen herkesten yardım beklediklerini ve bu yardımların da büyük bir ikramiye ile sonuçlanacağını aktardılar.  Sizlerde Instagram alanında meraklı ve bir Instagram kullanıcıysanız Instagram ile ilgili açık bulduğunuz zaman Instagram’a Ticket atarak kesinlikle bu açığı dile getirmelisiniz he mbüyük bir ödülün sahibi olacaksınız hem de başka kimsenin mağdur olmamasına neden olmuş olacaksınız. Instagram günümüzün en popüler uygulamalarından bir tanesi milyonlarca insanın kullandığı bu uygulamada zaman zaman açıkların olması son derece normal sizler de Instagram’da ben de bir açık buldum diyorsanız kesinlikle yetkililere haber vererek bu konuda Instagram’ın büyümesine yardımcı olabilirsiniz. Elbette Instagram sizlere güzel bir ödül verecektir.

INSTAGRAM TAKİPÇİ SATIN ALMAK

Instagram da takipçi satın almak gerçekten oldukça popüler bir hale geldi. Sizlerde takipçi satın alarak Isntagram hesabınızın fark edilir olmasını sağlayabilirsiniz. Ancak takipçi almanız için bilmeniz gereken bazı şeyler var. Sizlere bunlardan da bahsedelim. Organik takipçi almak kesinlikle oldukça büyük bir avantaj sizlerde organik takipçiler ile diğer insanların sizi fark etmesini sağlayabilirsiniz.

Organik ve Türk takipçiler için takipsi.com adresi gerçekten işinizi görecektir. Sizlerde takipçilerin kaliteli ve bir süre sonra kaybolmamasını istiyorsanız takipsi ile çalışabilirsiniz. Sistem son derece kolay ilerliyor ve sizleri uğraştırmadan takipçileriniz hesaplarınıza gönderiliyor. Ödeme işleminin ardından siz takipçi siparişi vereceksiniz ve yaklaşık olarak 2 dakika sonra belirttiğiniz Instagram hesabına takipçileriniz gönderilmiş olacak. İşte takipsi ile herşey bu kadar basit sizi uğraştırmadan zaman kaybına uğratmadan takipçi işlerinizi halledebilirsiniz. Piyasa da 4 yılı aşkın süredir takipçi  hizmeti veren bu site sayesinde sizlerde dilediğiniz kadar takipçi satın alabilirsiniz. Herhangi bir sınır yok 10 bin ya da 50 bin ne kadar alabilirsiniz. Takipçi satın almak sizlere çok daha fazla özgüvenli olmanızda yardımcı olacak.

Fazla takipçiniz olduğu için sizin hesabınızı merak eden diğer kullanıcılar olacak ve sizi takip etmeye başlayacaklar. Sizlerde güçlü bir hesaba sahip olma yolunda ilk adımı gerçekleştirebilirsiniz. Kesinlikle akıllıca bir olacak ve gerek reklam gerekse de kişisel anlamda gelişim göstereceksiniz. Eğer ınstagram da satış yapıyorsanız kesinlikle takipçi satın almak işinize yarayacaktır. Hesabınızın yüksek takipçili olduğunu gören kişiler kesinlikle satmış olduğunuz ürünlere bakacaktır. Eğer sizlerde satışlarınızı arttırmak istiyorsanız kesinlikle Instagram’da takipçi satın alarak bunu gerçekleştirebilirsiniz.

Takipçi satın almak pek çok alanda size avantaj sağlar. Eğer istediğiniz kadar takipçi sayısınız yoksa sizlerde takipçi alabilirsiniz. Onurunuzu okşamak ya da biraz daha iyi hissetmek için takipsi.com aracılığı ile takipçi satın alabiliyorsunuz.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir